ГоловнаНАССРНові правила для дитячого харчування: як виробники продаватимуть свою продукцію

Нові правила для дитячого харчування: як виробники продаватимуть свою продукцію

Український парламент посилив  вимоги для виробництва та реалізації продуктів дитячого харчування. Новий закон стосується тієї продукції, що призначена для дітей від 0 до 3 років.                

Під заборону потрапили ароматизатори та барвники (окрім натуральних), а також інші хімічні добавки: підсолоджувачі, консерванти, стабілізатори та підсилювачі смаку. Виключити зі складу доведеться трансжири-пальмовий стеарин, маргарин та спред. Бавовняна та кунжутна олії, суміші спецій та прянощів з забороненими для використання добавками, що можуть бути алергенами для дитячого організму, також зникнуть з етикеток.

Обмежили використання продуктів тваринного походження. Тваринне молоко має відповідати ухваленим показникам, а з м’яса залишили лише серце, печінку та язик, що не піддавались повторній заморозці.

Вимоги торкнулись й оформлення упаковок: не можна використовувати фотографії дітей, а з етикеток забрали попереджувальну інформацію про наявність глютену в продукції.

Окрім оформлення та складу, закон торкнувся рекламації продукції. Заборонена рекламна кампанія, що містить будь-який натяк або спонукання молодих матерів до припинення грудного годування.           За порушення нових вимог законодавством передбачено штрафні санкції.

Схожі новини