ГоловнаНАССРПеревірки ДПСС – що та коли чекати!

Перевірки ДПСС – що та коли чекати!

Шановні друзі, кожен з операторів ринку харчової промисловості (заклади освіти, кафе, ресторани, переробні потужності) працює під постійним тиском «Дамоклового меча», яким є перевірка ДПСС на відповідність впровадження НАССР.

Як не незвично це звучить, та все-ж, ми живемо в правовій державі, або в державі яка намагається бути правовою. Діяльність контролюючих органів теж підлягає унормуванню.  Основним документом, який унормовує перевірки ДПСС в сфері харчової безпеки є  Постанова КМУ від 31 жовтня 2018 року «Деякі питання здійснення планових заходів державного контролю Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», якою визначається «ПОРЯДОК визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю відповідності діяльності операторів ринку (потужностей) вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, які здійснюються Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, та критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від її провадження».

Також дуже корисний та цікавий інструмент цифрової демократії – реєстр планових перевірок на 2022 рік – заходьте та перевіряйте – очікувати Вам планову перевірку чи ні.

Фаховий колектив експертів з впровадження НАССР – ГО «СФЕРО», завжди радий прийти на допомогу, надавши необхідні рекомендації щодо впровадження НАССР саме для Вашого підприємства, організації…

Звернутись за консультацією можна за посиланням.

Схожі новини