Субота, Листопад 28, 2020
Головна НАССР У м. Дніпро ГО "СФЕРО" та Агенція "Діа-Центр" провели семінар з НАССР...

У м. Дніпро ГО “СФЕРО” та Агенція “Діа-Центр” провели семінар з НАССР і домовились про подальшу співпрацю

27 листопада 2019 року в місті Дніпро відбувся семінар на тему «НАССР – Європейська система безпеки та якості харчових продуктів». Захід організували та провели Агенція освітніх програм «Діа-Центр», ГО «Асоціація рестораторів м. Дніпро», ГО «Служба захисту споживачів України», ГО «Сферо», ГО «Товариство інтелектуальної власності», за підтримки Головного управління Держпродспоживслужби Дніпропетровської міської ради.

Спікери семінару Геннадій Грищенко, Олена Луцька, Олександр Сологуб та Євгеній Зільберт  детально розповіли присутнім про необхідність впровадження НАССР, повідомили про основні принципи та виклики цієї системи. Ознайомили присутніх з загальним порядком впровадження НАССР у суб’єктів господарювання. Розповіли про найчастіші труднощі впровадження, які виникають у сфері безпечності харчової продукції та приділили окрему увагу і час для обговорення практичних питань, щодо їх вирішення.

На захід завітали понад 40 власників та керівників підприємств громадського харчування та торгівлі, що бажали отримати кваліфіковані консультації щодо ознайомлення з визнаними стандартами Системи управляння безпечністю харчової безпеки та з доцільністю їх застосування. Впродовж семінару загальна атмосфера була досить жвавою, присутні активно задавали важливі для них питання та отримували відповіді. Усі, хто бажав, скористались можливістю отримати експертну допомогу в розробці і впровадженні постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР та на практичних прикладах, більш детально ознайомились зі схемою впровадження системи.

ГО «СФЕРО» щиро дякує учасникам тренінгу за активність, спікерам за інформативно насичену та зрозумілу форму подачі матеріалу, а також організаторам події за гостинний і теплий прийом.

Консультації, розробка, комплексне впровадження системи безпеки НАССР та подальший супровід від експертів ГО СФЕРА

Схожі новини