ГоловнаНАССРЯка користь для бізнесу від впровадження НАССР?

Яка користь для бізнесу від впровадження НАССР?

Підприємці досить часто задаються питанням про користь впровадження системи НАССР. Багатьом незрозуміло – навіщо вони повинні вкладати в розробку і впровадження цієї системи час, гроші, сили? А головне, яку користь в результаті вони отримають?

Переваги від впровадження системи безпеки НАССР можна розділити на внутрішні і зовнішні. Внутрішні це ті, користь від яких отримуєш всередині свого підприємства. Зовнішні ж приносять користь на ринку.

Внутрішні переваги:

  1. Система НАССР охоплює параметри безпеки продукції на всіх етапах її циклу – від отримання сировини, до споживання готового продукту. Тобто, по всьому ланцюжку виробництва і реалізації, що дає впевненість у безпеці продукції, що виготовлюється.
  2. Оперативні заходи щодо виправлення браку і відкликання продукції. Після впровадження системи НАССР ви починаєте контролювати всі критичні точки виробництва, що дозволяє вчасно виявити будь-які невідповідності та оперативно виправити причини можливого браку на кожному процесі виробництва. Це дозволяє суттєво зменшити кількість браку, а також скоротити витрати.
  3. Полегшується визначення відповідальності за забезпечення безпеки. Так як кожен процес виробництва тепер перебуває під контролем, і всім відомо який брак і на якому етапі може виникнути, при його виникненні відразу стає зрозуміло хто винен, що значно спрощує роботу.
  4. Документально підтверджена впевненість у безпеці продукції. Впровадження системи НАССР дає не тільки впевненість у безпеці продукції, що виготовляється, але і допомагає вберегти бізнес від різного роду шарлатанів, які бажають залізти в ваш гаманець. Наприклад, споживач вимагає компенсацію за ніби то неякісний продукт, виготовлений на вашому виробництві. В цьому випадку впроваджена система НАССР, а також розроблена документація цієї системи, стануть доказом вашої непричастності для будь-якого суду.

Зовнішні переваги:

  1. Підвищується довіра споживачів до продукції. Це є логічним наслідком підвищення безпеки вашої продукції. Більше довіри – більше продажів, більше продажів – більше прибутку.
  2. З’являється можливість виходу на нові міжнародні ринки. Багато великих торгівельних мереж та закупівельних компаній купують продукцію тільки у постачальників, що мають на підприємстві впроваджену систему НАССР. Відповідно, запровадивши у себе систему НАССР, ви можете розширити ринок збуту своєї продукції, що в свою чергу призведе до зростання продажів і прибутку.
  3. Підвищення конкурентоспроможності, в тому числі при торгах. Впроваджена система НАССР є незаперечною перевагою, так як говорить про серйозний підхід до ведення бізнесу.
  4. Покращення репутації. За рахунок зниження рекламацій на вашу продукцію, ваша репутація як виробника якісного і безпечного продукту буде зростати. А гарна репутація завжди корисна для бізнесу, особливо при спілкуванні в ділових колах.

Як бачите, користі від впровадження системи безпеки НАССР досить багато. Крім того, ми свідомо не стали говорити про законодавчі моменти, щоб ви змогли неупереджено оцінити явні переваги від впровадження цієї системи.

Схожі новини