Звіт про підсумки проекту «Просування реформ в регіони» у Вінницькій області

28 листопада 2019 року у Вінницькому прес-клубі відбулась прес-конференція, на якій буде презентовано результати проекту «Адаптація окремих норм Угоди про Асоціацію Україна – ЄС та налагодження ефективної комунікації органів нагляду і контролю, МСБ і громадськості щодо їх виконання в частині ефективного впровадження систем та стандартів забезпечення норм безпеки та якості харчових продуктів у Вінницькій області», що впроваджувався в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейською правдою”

Основним завданням проекту було фіксація та публічне відображення тих змін, що привнесла з собою імплементація європейського законодавства в рамках реалізації вимог Угоди про асоціацію Україна – ЄС. У вінницькій області Спілка підприємців СТІНА збирала та аналізували «Історії успіху» підприємств, що відповідно до частини V угоди про асоціацію впровадили системи безпечності харчових продуктів НАССР.

Проектом також були дослідження питання:

  • стану реалізації вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів у Вінницькій області;
  • важливості впровадження системи харчової безпеки (НАССР), а також ризиків економічного, соціального та комерційного характеру при її недостатньо ефективній реалізації;
  • відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти та норми;
  • медіації конфліктів між органами нагляду та контролю, а також суб’єктів господарювання на базі організацій громадянського суспільства;

Спікерами виступили директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної держадміністрації В.Мережко, Голова Регіональної ради підприємців при ОДА, керівник найбільшого і області об’єднання підприємців – спілки «СТІНА» О.Печалін, керівник сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області О.Данилова.

На заході було презентоване збірник «Історій успіху», а також відеоролік про систему НАССР розроблені в рамках проекту.

istoriyi-uspihu-vinnytskoyi-oblasti

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олександр Сологуб – Виконавчий директор спілки підприємців «СТІНА»      

Вінниця: +38 (096) 152-60-70

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Громадська організація “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна” – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру  і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 115 бізнесменів області.

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій – міжнародно-визнаний український незалежний аналітичний центр, який спеціалізується на економічному аналізі та розробці рекомендацій, розвитку громадянського суспільства в Україні.  Заснований в 1999 році, Інститут активно співпрацює з Урядом в процесі визначення пріоритетних напрямків та механізмів реформ та веде активний діалог з усіма зацікавленими в змінах на краще сторонами.  Напрацювання Інституту в сфері аналізу проблем економічного розвитку України, ділового клімату та міжнародної торгівлі широко використовуються при розробці документів політики національного та регіонального рівня, зокрема в процесі підготовки України до вступу до СОТ та укладання Угоди про Асоціацію, Національної та регіональних стратегій розвитку МСБ, Національної експортної стратегії.

Украї́нська пра́вда — українське інтернет-видання. Матеріали на сайті в основному публікуються українською мовою, окремі статті — російською або перекладаються нею. Основна тематика — політика, соціальні проблеми, економіка. На сайті є постійно оновлювана стрічка новин, архів публікацій, блоги політиків, письменників, журналістів, спортсменів.

Завантажити публікації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я