ГоловнаПодії16 пунктів пропуску отримають систему єЧерга - повідомив Денис Шмигаль

16 пунктів пропуску отримають систему єЧерга – повідомив Денис Шмигаль

єЧерга стане універсальною системою для всіх видів транспорту. З наступного тижня вона буде доступна водіям вантажівок, у липні – водіям автобусів, а в серпні – власникам легкових автомобілів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На засіданні 2 травня уряд схвалив запуск електронної системи єЧерга на 16 контрольно-пропускних пунктах у західному напрямку. Після реєстрації в застосунку користувачі отримуватимуть сповіщення про стан і перебіг черг та час прибуття на контрольно-пропускні пункти.

“Переваги єЧерга для українців: простота алгоритму дій, мінімальні зусилля з боку користувача та значна економія часу. Переваги для компаній: зниження втрат через простій, оптимізація бізнес-процесів, прозорість, усі можуть використовувати одні й ті самі правила. Переваги для держави: раціоналізація транспорту, усунення фізичних черг, аналіз транспортних потоків”, – сказав Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, система була успішно протестована на двох пунктах пропуску з кінця минулого року. Тепер єЧерга буде доступною усім водіям вантажівок, які перетинають кордон. Денис Шмигаль наголосив, що мета уряду – зробити перетин кордону якомога швидшим і зручнішим.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини