ГоловнаПодіїАкція протесту у Хелмі: Вплив на польсько-український пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ

Акція протесту у Хелмі: Вплив на польсько-український пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ

Хочемо повідомити вас про акцію протесту, заплановану на четвер, 20 липня, жителями польського міста Хелм. У зв’язку з цим, автомобільна дорога перед пунктом пропуску “Дорогуськ” буде перекрита. Про це надійшло офіційне повідомлення від Державної митної служби України.

У зв’язку з цим, ми рекомендуємо українським громадянам уникати пропускного пункту Ягодин-Дорогуськ у четвер. Така рекомендація видається через страйк, оголошений місцевими жителями міста Хелм.

Згідно із наданою інформацією від митних органів Республіки Польща, акція протесту розпочнеться о 11:00 годині 20 липня 2023 року. Учасники страйку планують перекриття автомобільної дороги перед пунктом пропуску “Дорогуськ”, у зв’язку з діючою забороною пропуску легкових транспортних засобів в пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ”.

Протестувальники попередньо планують пропускати лише 2 автомобілі в обох напрямках за годину, що фактично унеможливить рух вантажівок для в’їзду на митну територію України та виїзду також.

Просимо врахувати цю інформацію при плануванні маршрутів доставки вантажів в Україну та у зворотньому напрямку й обирати інші пункти пропуску

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини