ГоловнаПодії️Держмитслужба оновила контактні номери телефонів Служби підтримки з питань спільного транзиту та...

️Держмитслужба оновила контактні номери телефонів Служби підтримки з питань спільного транзиту та NCTS.

Оновлення контактних даних Служби підтримки з питань спільного транзиту та NCTS Держмитслужби стосуються мобільних номерів телефонів із підтримкою месенджерів.
Відтепер Служба підтримки приймає дзвінки та повідомлення за такими номерами телефонів:

📱 +380 (44) 481-18-07
📱 +380 (44) 481-19-14
📱 +380 (44) 481-19-16
📱 +380 (95) 783-67-01 (Viber, What’s app, Telegram)
📱 +380 (97) 813-08-60 (Viber, What’s app, Telegram).

Запити від користувачів із питань, що стосуються режиму спільного транзиту та NCTS, можуть надсилатись до Служби підтримки на електронну поштову скриньку за допомогою Модуля технічної підтримки користувачів програмних продуктів Держмитслужби та в телефонному режимі на контактні номери телефонів.

Служба підтримки приймає запити цілодобово з 20:00 до 08:00 години в робочі дні, у вихідні та святкові дні запити щодо усунення критичних технічних проблем роботи NCTS приймаються на електронну поштову скриньку ncts-monitoring@customs.gov.ua.
Повна інформація на офіційному сайті Держмитслужби https://customs.gov.ua/rezhim-spilnogo-tranzitu-ncts

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини