ГоловнаПодіїДля спрощення прикордонного контролю Україна та Польща ініціювали спільні пункти пропуску

Для спрощення прикордонного контролю Україна та Польща ініціювали спільні пункти пропуску

Уряд України та Республіки Польща ініціювали створення спільних пунктів пропуску на державному кордоні. Планується створити єдині пункти пропуску, в яких працюватимуть представники прикордонних служб обох країн, – заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Таким чином ми досягаємо більшої інтеграції в європейський простір, прискорюємо логістику, мінімізуємо корупцію. Пілотний проект буде реалізовано на українсько-польському кордоні”, – зазначив Прем’єр-міністр. Аналогічну ініціативу планується втілити також на кордоні з Румунією. Відповідну пропозицію вже надіслано румунській стороні.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини