ГоловнаПодіїГО “СФЕРО” інформує про старт проекту «Демократія в дії: вивчення стану комунікації...

ГО “СФЕРО” інформує про старт проекту «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області та адвокація заходів щодо її поліпшення»

Друзі, можете нас привітати! Команда ГО «СФЕРО» стала переможцем Конкурсу грантів «Громадськість за демократизацію» на тему: «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19».

У процесі реалізації нашого проекту «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області та адвокація заходів щодо її поліпшення», фахівцями ГО “СФЕРО” буде досліджено сучасний стан комунікаційної взаємодії громадськості та органів влади у період пандемії COVID-19 з метою вироблення шляхів збільшення ефективності впливу громадськості на процеси прийняття владних рішень.

Проектом передбачено послідовне проведення заходів, які покликані визначити реальний стан залученості громадськості до процесів прийняття владних рішень. На основі даного дослідження будуть сформовані та валідовані пропозиції щодо посилення участі громадян в демократичних процесах.

Проект має на меті досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід демократизації та передбачає реалізацію низки послідовних заходів. А саме, протягом березня – серпня 2021 року заплановано:

1. Проведення статистичних аналітичних досліджень (збір даних, які характеризують реальний стан залученості громадськості до процесів прийняття владних рішень, їх опрацювання та формування висновків з зазначенням проблемних місць та наслідків пандемічної ситуації), в тому числі – дослідження показників ефективності роботи органів місцевого самоврядування та державної влади Вінниччини, громадських рад та інших партисипативних інституцій, а також стан комунікації інституцій громадянського суспільства (далі – ІГС) Вінниччини з владними органами.

2. Розробка, формування пропозицій щодо покращення стану залученості громадськості до діяльності органів влади та зменшення впливу періоду пандемії на активність учасників демократичних процесів.

3. Проведення адвокаційної кампанії щодо популяризації демократичних процесів та втілення в життя пропозицій, розроблених в рамках реалізації проекту.

4. Моніторинг результатів проекту, інформаційна та інституційна підтримка імплементації розроблених пропозицій та пошук шляхів масштабування проекту.

За підсумками реалізацій проекту очікується вироблення спільних пропозицій щодо посилення ролі громадянського суспільства на процеси прийняття владних рішень (Демократія в дії) у Вінницькій області з урахуванням пандемічної ситуації в світі.

Команда ГО «СФЕРО» пишається перемогою та дякує за довіру нашому другу і партнеру – Інституту економічних досліджень та політичних консультацій!

“Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “СФЕРО” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Схожі новини