Четвер, 16 Вересня, 2021
ГоловнаПодіїПосилення громадського впливу на процеси реформування митниці – є головною метою нового...

Посилення громадського впливу на процеси реформування митниці – є головною метою нового проекту ГО “СФЕРО”

ГО “СФЕРО” інформує про старт проекту «Формування позицій щодо політики та аспектів криміналізації порушень у митній сфері на рівні Вінницької області».

Протягом січня-квітня п.р. за сприяння Інститута економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу фахівцями ГО «СФЕРО» буде проведено дослідження громадської думки, щодо ефективності реформування Вінницької регіональної митниці.

У процесі реалізації проекту передбачається продовження конструктивного діалогу між органами митниці, державної влади та громадянського суспільства для підтримки реформ у митній сфері.

З метою вивчення основних позицій зацікавлених сторін буде проведено низку заходів, спрямованих на вивчення, фіксацію та узагальнення позицій зацікавлених сторін – представників митниці, ДФС, органів влади, громадянського суспільства, підприємців та їх об’єднань. За підсумками дослідження буде підготовлено відповідні дорадчі аналітичні матеріали, а також забезпечено поширення інформації про проект, його мету та результати для інформування громадськості із залученням ЗМІ, партнерських мереж та власних комунікаційних каналів.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “СФЕРО” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Схожі новини