ГоловнаПодіїНе байдужі громадяни фіксують наслідки корупції на митниці

Не байдужі громадяни фіксують наслідки корупції на митниці

Корупція на українській митниці є серйозною проблемою вже багато років. Через хабарництво та зловживання службовим становищем митниця втрачає значні кошти, які могли б піти на розвиток країни. Замість цього гроші осідають в кишенях корумпованих чиновників.

Ця корупція негативно впливає на матеріально-технічний стан митниці. Громадські активісти та пересічні громадяни фіксують поганий стан митниці на відео та фото. В соціальних мережах поширюються кадри зношених дорожніх знаків. Ці візуальні свідчення демонструють наслідки корупції та занедбаності митниці.

Громадськість вимагає негайних дій від керівництва митниці та уряду для поліпшення ситуації. Громадяни не хочуть бачити такий стан митниці подорожуючи через кордон.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини