ГоловнаПодіїТендер на проведення фасилітованих сесій та консультацій з розробки Організаційної політики організації...

Тендер на проведення фасилітованих сесій та консультацій з розробки Організаційної політики організації та Політики управління персоналом

Громадська організація «СФЕРО», в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», оголошує тендер на проведення фасилітованих сесій та консультацій з розробки Організаційної політики організації та Політики управління персоналом. 

Заходи плануємо провести в онлайні, використовуючи веб-кімнату Zoom, у жовтні-листопаді 2022р, з кількістю учасниць/ків до 10 осіб.

Ми очікуємо, що за результатами проведення фасилітованих сесій та консультацій  будуть розроблені: Організаційна політики організації та Політика управління персоналом.

Максимальна сума тендеру:

– послуги фасилітатора з розробки Організаційної політики Організації та Політики управління персоналом (5 онлайн фасилітованих сесій по 6 год. ) – 24000грн.

– онлайн консультації з розробки Організаційної політики Організації та Політики управниння персоналом (10год.)  – 3000грн.

Перелік документів, які потрібно подати на тендер:

• цінова пропозиція;

• резюме;

• досвід роботи;

• план тренінгу;

• контакти.

КРИТЕРІЇ відбору постачальника послуг:

• запропонована програма тренінгу найкраще відповідатиме потребам організації;

• досвід надання подібних послуг;

Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org

Кінцевий термін подачі документів – до 27 вересня 2022р. (включно).

Адреса електронної пошти, на яку потрібно надсилати документи на тендер: 

sfero.union@gmail.com  

Просимо листи відправляти з поміткою в темі листа: Розробка Організаційної політики організації та Політики управління персоналом.

Контактна інформація особи в організації, до якої можна звертатися у разі виникнення запитань: +38(096) 152-60-70 – Сологуб Олександр

Схожі новини