ГоловнаПодіїТравневі свята на кордоні Україна-Польща: черги на пункті пропуску Угринів

Травневі свята на кордоні Україна-Польща: черги на пункті пропуску Угринів

Пункт пропуску Угринів є одним з найбільш відвідуваних на кордоні України та Польщі. Це місце перетину кордону знаходиться на території Закарпатської області України та Малопольського воєводства Польщі. Тисячі людей щодня проходять через пункт пропуску Угринів, перетинаючи кордон між двома країнами.

Основна причина, чому так багато людей використовують цей прикордонний перехід, полягає в тому, що Угринів є основним маршрутом для транспортних засобів, що перевозять товари між двома країнами. Це також популярний пункт призначення для мандрівників, які відвідують Польщу з метою роботи або відпочинку.

Травневі свята – це час, коли тисячі людей подорожують в Україну та Польщу, щоб насолодитися весняними красами та святкуваннями. Однак, як і у будь-який інший святковий період, на пунктах пропуску можуть виникнути черги та затримки. Пункт пропуску Угринів – один з найбільш відвідуваних на кордоні України та Польщі, і тому очікувати деяких затримок можна.

Черги на ПП “Угринів”

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини