Четвер, 16 Вересня, 2021
ГоловнаПодіїВідбувся онлайн-форум на тему «Вплив пандемії на міжнародну мобільність українців»

Відбувся онлайн-форум на тему «Вплив пандемії на міжнародну мобільність українців»

11 червня 2021 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій провів онлайн-дискусію на тему «Між COVID-19 та безвізом: вплив пандемії на міжнародну мобільність українців».

Під час дискусії представники місцевої влади, громадських організацій ( в тому числі ГО «СФЕРО», яку представляв керівник відділу НАССР Іван Полюхович), бізнес-асоціацій та експерти обговорили: вплив безвізового режиму з ЄС на економіку регіонів; соціальні, політичні й економічні наслідки для регіонів, які з’явилися в результаті обмежень у вільному міжнародному пересуванні, пов’язаному з пандемією COVID-19; вплив пандемії на міграцію і  бізнес-контакти та чи сприятиме відновленню подорожей запровадження паспортів вакцинації.

Модераторка заходу: керівниця проекту 3DCFTAs в Україні, директорка з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Вероніка Мовчан.

Захід відбувся в рамках проектів «Розуміння угод про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією» (3DCFTAs) за підтримки Уряду Швеції та «Посилення ролі ОГС у демократизації України», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейського Союзу.

Схожі новини