ГоловнаПодії"єЧерга" стала доступною для використання на західному кордоні для скорочення часу очікування...

“єЧерга” стала доступною для використання на західному кордоні для скорочення часу очікування на пунктах пропуску.

Проєкт здійснюватиметься поетапно. Реєстрація на «єЧерги» для вантажівок уже розпочалася цього тижня на 16 міждержавних переїздах.

Попередня реєстрація для автобусів буде доступна з липня, а для легкових автомобілів – із серпня цього року.

Послуга для водіїв вантажівок з реєстрації в електронній черзі на перетин кордону доступна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку «єЧерги».

Наразі послугою можуть скористатися водії вантажівок, які планують перетинати кордон в наступних пунктах пропуску: «Ягодин – Дорогуськ», «Рава-Руська – Хребенне», «Краківець – Корчова», «Шегині – Медика», «Устилуг – Зосин», «Нижанковичі – Мальховіце» (місце перетину кордону), «Ужгород – Вишнє-Нємецьке», «Тиса (Чоп) – Захонь», «Порубне – Сірет», «Могилів-Подільський – Отач», «Дякове – Халмеу», «Мамалига – Крива», «Старокозаче – Тудора», «Виноградівка – Вулкенєшть», «Орлівка – Ісакча», «Рені – Джюрджюлешть».

Зареєструвавшись у відповідному застосунку, водії транспортних засобів отримують інформацію про свій статус у черзі, перебіг руху та час прибуття на контрольно-пропускний пункт.

Час виїзду прогнозується на основі проєктної пропускної спроможності кожного КПП і швидкості проїзду транспортних засобів на прилеглій стороні.

Інструкції з реєстрації доступні трьома мовами за такими посиланнями:

– українською (https://griml.com/wUJOh,

– англійською (https://griml.com/F4NRX)

– польською мовою (https://griml.com/Dxn0I)

Незабаром вона буде доступна угорською, румунською, турецькою та словацькою мовами.

Відеоінструкцію «Як стати в чергу?» можна знайти за посиланням https://echerha.gov.ua/about.

З питаннями про роботу проєкту, реєстрацію в черзі, можна звертатися на електронну пошту [email protected]. Звернення також можна лишати через форму зворотного зв’язку на сайті: echerha.gov.ua, чи телефонувати на Лінію підтримки за номерами +38(044) 334 4304 та +380 67 120 0483.

Нагадаємо, 2 травня Кабінет Міністрів ухвалив Постанову про поширення проєкту «Електронна черга перетину кордону» (єЧерга) на 16 міжнародних автомобільних пунктах пропуску для вантажних автомобілів.

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Державною прикордонною службою України Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини