Четвер, Листопад 26, 2020
Головна Події Зробимо світ трішки добрішим!

Зробимо світ трішки добрішим!

З липня по листопад 2020 року з ініціативи Благодійного фонду “Будуємо майбутнє” за допомогою та участю працівників ГО “СФЕРО”, соціальної служби Липовецького району, голови фонду «Ковальова» Євгенії Ковальової,  голови фонду «Червоний Хрест» Винницької області Сергія Глухенького, голови ВБО «Серце Батьківщини» Валентини Канвішер,  голови «Червоний Хрест» Деснянського району м. Києва Валентини Романюк, голови ГО «Активна громадянська позиція» Наталії Омельченко та особисто за допомогою голови ТОВ “Органік Д» Вадима Кричевського було проведено серію благодійних акцій, мета яких – надання гуманітарної допомоги лікарням та соціально незахищеним і малозабезпеченим верстам населення Вінницької, Одеської, Полтавської і Запорізької області.

В рамках благодійних заходів представники організаторів акції надали гуманітарну допомогу загальним обсягом понад 12 000 кг. лікарням Вінниці, Одеси, Полтави, Запоріжжя та адресну допомогу інвалідам і людям похилого віку в Вінницькій області в вигляді медикаментів, вітамінів, ходунків, інвалідних кресал, крапельних систем, гіпсових бинтів, корсетів, предметів індивідуальної гігієни, хірургічних рукавичок, бандажів для вагітних, костелів, іграшок та інших речей. Крім того,  представники організаторів акції надали гуманітарну допомогу в вигляді одягу і речей повсякденного вжитку малозабезпеченим, інвалідам та людям похилого віку в місті Вінниця, а також в Липовецькому, Тиврівському та Гніванському районах.

Попри важкий і непередбачуваний рік дуже хочеться, щоб доброта наших сердець та бажання допомагати більш слабким й незахищеним верстам населення були б незмінними. Безкорисна турбота, навіть у такі складні часи як зараз, свідчить про небайдужість і милосердя нашої спільноти та говорить про не аби яку силу нашого духу. Колектив Благодійного фонду «Будуємо майбутнє» та ГО «СФЕРО» висловлює щиру подяку партнерам та учасникам серії благодійних акцій, бажає Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного затишку, любові та благополуччя! Творимо добрі справи разом!

Схожі новини