Неділя, 19 Вересня, 2021

Про спілку

НАША МІСІЯ

СПРИЯННЯ ВПРОВАДЖЕННЮ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ДЖЕРЕЛ

СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СТАНДАРТІВ ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕКИ

ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ ІЗ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФЕРМЕРСЬКИХ ТА ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

НАШЕ БАЧЕННЯ, МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ЗА СПРИЯННЯ ТА УЧАСТІ ГC «СФЕРО»:

РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЕКТИ У ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ТА ФЕРМЕРСЬКІЙ СФЕРАХ

ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ЗАСАДИ СВОЄЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ГРОМАДСЬКУ УЧАСТЬ СВОЇХ ЧЛЕНІВ

НАША СТРАТЕГІЯ

ЗАЛУЧЕННЯ ДОСВІДУ ПРОВІДНИХ КОМПАНІЙ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ З МЕТОЮ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

КООПЕРАЦІЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ТА ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

ПОШУК ОПТИМАЛЬНИХ РЕГУЛЯТОРНИХ РІШЕНЬ

ЗАЛУЧЕННЯ СПОНСОРІВ ТА ІНВЕСТОРІВ

ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВОЗАЛУЧЕННЯ ДОСВІДУ ПРОВІДНИХ КОМПАНІЙ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ З МЕТОЮ ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

КООПЕРАЦІЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ТА ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ AГОСПОДАРСТВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

ПОШУК ОПТИМАЛЬНИХ РЕГУЛЯТОРНИХ РІШЕНЬ

ЗАЛУЧЕННЯ СПОНСОРІВ ТА ІНВЕСТОРІВ

ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО

організаційна структура ГО

Цілі сталого розвитку

Ціль 2. Подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства

Ціль 7. Забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх

Ціль 8. Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх

НАША команда

Олександр Сологуб

Голова спілки

Сертифікований спеціаліст за напрямками: «Інвестиційна політика і регіональний розвиток» , «Стратегічне планування та інвестиційна політика» 10-11.2008 – стажувався у США за програмою обміну досвідом «Open World». Завершив навчання у Громадській школі дієвих практик ЄС CiSEP.

Максим Бахновський

Виконавчий директор

Приватний підприємець, громадський діяч, співвласник DigitalMakers™, співзасновник ГС IT Cluster Vinnytsia. З 2014 року працює у сфері консалтингу та розробки для ресторанного бізнесу із залученням ІТ-інструментів. Слухає K-pop, фан Xbox Series X та Nintendo Switch Lite.

Іван Полюхович

Керівник відділу HACCP

Громадський діяч, активість, фахівець в сфері діджіталізації в ДУ, діджіталізації менеджменту підприємств та ведення проектів. Співзасновник та Директор ГС "АйТі кластер Вінниця". Експертна діяльність в сфері консалтингу та маркетингу в сфері застосування ІТ інструментів ведення бізнесу та в сфері прийняття управлінських рішень. Професійне покликання - кризовий менеджмент - нестандартні та/або інноваційні підходи до управління проектам/бізнес-процесами.

Ірина Тіміна

Референт-координатор

Комунікабельна, відповідальна людина яка оптимізмом заряджає та об'єднує команду. Психолог, волонтер, має досвід у соціальній роботі, практичній психологічній допомозі. Цілеспрямована, ніколи не зупиняється на досягнутому. Активістка і патріот.

Дерман Валентин

Менеджер з впровадження HACCP

Освіта – вища. Спеціальність: «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії». Скрупульозний, поміркований в плані досягнення цілі. Самовдосконалююсь в професійному, фізичному, духовному напрямку всіма можливими засобами. Розділяю і підтримую місію ГО «СФЕРО». Полюбляю, в дощ, сидіти під ковдрою за читанням книги або проносити рейдові підземелля в WOW від Blizzard Entertainment.

Віктор Рак

Юридичний консультант

Активний громадський діяч, юридичний консультант, менеджер. Співзасновник TarnoPolCars.pl та jarkopoltrans.pl .

Вікторія Вельке

Аудитор HACCP

Київський Максим

Аудитор HACCP

Спеціаліст в впровадженні стандартів безпеки НАССР, ДСТУ, ISO22000. Співзасновник та Голова СОК "Регіональний центр екобіотехнологій". Переможець обласних конкурсів з впровадження екологічних технологій. Експерт в сфері консалтингу та маркетингу, фахівець у сфері екобіотехнологій, екологічної безпеки та розвитку екологічного суспільства. Громадський діяч, активіст.

зв'язатись з нами