ГоловнаПодіїАнонс: прес-конференція на тему ефективності дії інструментів народної демократії в умовах пандемії...

Анонс: прес-конференція на тему ефективності дії інструментів народної демократії в умовах пандемії у Вінницькій області.

У Вінницькому прес-клубі в п’ятницю (3 вересня) о 16:00 відбудеться прес-конференція, під час якої будуть презентовані результати дослідження щодо стану комунікації між владою та громадянами, та як на неї вплинула пандемія Covid-19.

Дослідження, що проводилось ГО «СФЕРО» протягом березня – серпня поточного року, було спрямоване на пошук ефективних шляхів побудови комунікації між громадою та владою у процесі прийняття владних рішень, а також мало на меті виявити, наскільки діючі інструменти народовладдя виявили свою ефективність за умов пандемії.

Роботи виконувались в рамках проекту «Використання інструментів взаємодії громадськості з органами влади у Вінницькій області в умовах пандемії Covid-19». Презентуватиме дослідження керівник проекту та начальник відділу НАССР ГО «СФЕРО» Іван Полюхович.

Крім цього, журналісти зможуть поставити запитання щодо впровадження інструментів «електронного врядування» у Вінницькій ОТГ заступнику директора Департаменту правової політики та якості, начальнику відділу адміністрування системи якості Вінницької міської ради Владиславу Теленю.

Під час прес-конференції будуть розглянуті наступні питання:

  • як пандемія COVID-19 вплинула на взаємодію населення Вінниччини з владою;
  • який із шести районів Вінниччини є лідером у впровадженні «електронного врядування», а хто аутсайдером;
  • у яких населених пунктах області громади мають більше впливу на владу;
  • які «електронні інструменти» є найбільш ефективними для громад для впливу на місцеві органи влади.

Також, важливі для Вас питання Ви можете задати під час прес-конференції, чи в режимі онлайн під час трансляції на сторінці у ФБ Вінницького прес-клубу https://www.facebook.com/pressclubvn

Контактна особа – Наталія Болховська (0501932423)

Проект «Використання інструментів взаємодії громадськості з органами влади у Вінницькій області в умовах пандемії Covid-19» виконується ГО «СФЕРО» за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу.

“Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “СФЕРО” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Схожі новини