Четвер, Червень 17, 2021
Головна Події ОНОВЛЕНО!!! Анонс: РЕГІОНАЛЬНА ДИСКУСІЙНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА - Інтеграція Вінницької області до європейського економічного...

ОНОВЛЕНО!!! Анонс: РЕГІОНАЛЬНА ДИСКУСІЙНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА – Інтеграція Вінницької області до європейського економічного простору

ДОДАНО ПОСИЛАННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ!

ПОСИЛАННЯ НА КОНФЕНЦІЮ: ZOOM

Коли: 27 травня 2021 року (четвер)

Час: 14:00-16:00

Запрошуємо взяти участь в онлайн-обговоренні результатів дослідження євроінтеграційного економічного поступу у Вінницькій області, сформованих з використанням такого інструменту, як Індекс євроінтеграційного економічного поступу, розробленого Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

Організатори: ГО «Спілка фермерських і енергетичних операторів ринку «СФЕРО» та ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Спікери:

Євген Романенко – експерт проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у здійсненні проєвропейських економічних реформ у регіонах України», асоційований експерт Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.

Сологуб Олександр – голова Спілки фермерських і енергетичних операторів ринку «СФЕРО».

Зареєстровані учасники напередодні заходу отримають фінальну програму та гіперпосилання для підключення до Zoom-конференції.

Програма заходу включає: 

  • представлення методології розрахунку Індексу євроінтеграційного економічного поступу регіонів України;
  • презентацію загальних тенденцій перебігу процесів європейської економічної інтеграції у 2014-2019 роках в Україні;
  • презентацію результатів розрахунку Індексу євроінтеграційного економічного поступу по Вінницькій області та «історій успіху» у сфері економічної європейської інтеграції регіону;
  • аналіз інституційної підтримки євроінтеграційного економічного поступу у регіоні та обговорення шляхів підвищення регіонального рейтингу регіону за Індексом євроінтеграційного економічного поступу.

Програма заходу у форматі PDF.

Довідково: 

Захід проводиться ГО «Спілка фермерських і енергетичних операторів ринку «СФЕРО»,  Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів в рамках проєкту «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: посилення підтримки громадянського суспільства у здійсненні проєвропейських економічних реформ у регіонах України» за фінансової підтримки програми «MATRA», що виконується в Україні Посольством Королівства Нідерландів.

Контактні особи:

Євген Романенко 

Експерт Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень

eugenromananenko@gmail.com

Сологуб Олександр Голова Спілки фермерських і енергетичних операторів ринку «СФЕРО»

+ 380 68 202 4043

Схожі новини