ГоловнаПроєктиЧоловіки та жінки мають рівний соціальний статус і однаково соціально важливі

Чоловіки та жінки мають рівний соціальний статус і однаково соціально важливі

Відеоролик покликаний змінювати існуючу шкідливу соціальну норму на нову, яка заохочує свободу та рівноправність жінок і чоловіків.

Так, деструктивна соціальна норма: «Чоловік має більшу соціальну вагу та статус, є важливішим і соціально вищим за жінку» порушує права жінок, що в переважній більшості випадків проявляється в обмеженні прав, можливостей та інтересів жінок, зокрема щодо доступу до ресурсів та ухвалення рішень. У відеоролику ми наголошуємо, що ця норма є шкідливою, і замінюємо її новою соціальною нормою «Чоловіки та жінки мають рівний соціальний статус і однаково соціально важливі».

Відеопродукт створено в рамках реалізації «Інформаційно-просвітницького  проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю», який має на меті ー підвищити обізнаність мешканців/-ок громади про проблему домашнього насильства та розпочати процес заміни шкідливих соціальних норм на нові, які сприяють побудові ненасильницьких і здорових стосунків в родині.

Відеоролик підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому відеопродукті, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.

Схожі новини