ГоловнаПодіїГромадські активісти Джулинського ОТГ обговорили можливості впливу на прийняття владних рішень в...

Громадські активісти Джулинського ОТГ обговорили можливості впливу на прийняття владних рішень в умовах пандемії COVID-19

З метою збору інформації та пошуку нових думок щодо дієвості інструментів демократії в умовах пандемії 6 травня фахівці ГО «СФЕРО» завітали до Джулинського ОТГ Гайсинського району на Вінниччині.

За сприяння керівництва Джулинської ОТГ, зокрема – керівника відділу освіти, культури та спорту пані Руслани Руденко та спеціаліста сільради Олесі Балюк, у великій залі Будинку культури зібралось понад 70 активних громадян, щоб обговорити актуальні питання пошуку інструментів для розбудови нової демократичної української громади.

Що робити, щоб влада дослуховувалась до голосу громади, коли звичайні механізми впливу на її рішення в умовах пандемії виявились неефективними? Чи запропоновані інструменти диджиталізації доречні та доцільні в сільській місцевості, не охопленій мережею інтернет на 100%, та з урахуванням того факту, що більшість сільських мешканців – люди похилого віку, які в основному не володіють достатніми для використання цифрових інструментів навичками?

Саме пошук нових рішень на користь Громади через спілкування з громадськими активістами у форматі фокус-групи став основною метою заходу. В результаті маємо великий обсяг інформації для опрацювання і аналізу. Демократія в дії!

“Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “СФЕРО” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Схожі новини