ГоловнаПодіїПрес-конференція на тему ефективності дії інструментів народної демократії в умовах пандемії Covid-19...

Прес-конференція на тему ефективності дії інструментів народної демократії в умовах пандемії Covid-19 у Вінницькій області

3 вересня у Вінницькому прес-клубі відбулась прес-конференція, під час якої керівником проекту та начальником відділу НАССР ГО «СФЕРО» Іваном Полюховичем були презентовані результати дослідження щодо стану комунікації між владою та громадянами в умовах пандемії Covid-19.

Під час прес-конференції, на запитання щодо впровадження інструментів «електронного врядування» у Вінницькій ОТГ відповідав заступник директора Департаменту правової політики та якості, начальник відділу адміністрування системи якості Вінницької міської ради Владислав Телень.

Впродовж конференції було виявлено та розглянуто багато гострих питань, які безпосередньо впливають на демократичний розвиток нашої країни. Дослідження, що проводилось ГО «СФЕРО» протягом березня – серпня поточного року, було спрямоване саме на пошук ефективних шляхів побудови комунікації між громадою та владою у процесі прийняття владних рішень, а також мало на меті виявити, наскільки діючі інструменти народовладдя виявили свою ефективність за умов пандемії. Також були розглянути такі питання впливу пандемії COVID-19 на взаємодію населення Вінниччини з владою, як саме на Вінниччині впроваджується «електронне врядування», які «електронні інструменти» є найбільш ефективними для громад для впливу на місцеві органи влади та багато інших цікавих для влади й громади питань.

Проект «Використання інструментів взаємодії громадськості з органами влади у Вінницькій області в умовах пандемії Covid-19» виконується ГО «СФЕРО» за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу.

“Ця публікація була підготовлена в рамках проекту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “СФЕРО” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Схожі новини