ГоловнаПроєктиУ Вінниці проведено 5 інформаційних кампаній по запобіганню домашньому насильству

У Вінниці проведено 5 інформаційних кампаній по запобіганню домашньому насильству

17 березня команда «Інформаційно-просвітницького проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю» спільно з суб’єктами соціальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству провели 5 інформаційних кампаній по запобіганню домашньому насильству.

Заходи відбулися біля встановлених «червоних лавок» у 5 локаціях міста: Парк «Вишенький» (біля озера), Центральний парк імені М. Леонтовича (біля фонтану),  Набережна Рошен (біля фонтану), територія КНП «ВМКЛ «Центр матері та дитини» (біля фонтану), Тяжилів (вул. Ватутіна 34).

Вуличні інфо-акції організовано з метою підвищення обізнаності мешканок/-ців громади про форми, прояви, наслідки домашнього насильства, та інформування про те, як і куди звертатися у випадку домашнього насильства.

Також кожному/-ій перехожому/-ій  під час проведення заходу пропонували взяти з собою для ознайомлення тематичні інформаційні буклети.

Інформаційні буклети

Буклет №1

Буклет №2

У інформаційних заходах взяли участь команда проєкту, волонтери/-ки Мистецької ініціативи «Знаю. Залучаю. Впливаю», представники/-ці Вінницького міського центру соціальних служб, Вінницьких міських мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги UNFPA, Денного центру соціально – психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та інших суб’єктів соціальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Публікацію підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому тексті, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.

Схожі новини