ГоловнаПроєктиВідкриття виставки картин волонтерів(-рок) інформаційно-просвітницького проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю....

Відкриття виставки картин волонтерів(-рок) інформаційно-просвітницького проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю»

Запрошуємо вас на відкриття виставки інформаційно-просвітницького проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю»

Коли: 13 березня о 17:00

Місце проведення: МЦ «Квадрат» (вул. Театральна, 15)

Мистецька ініціатива «Знаю. Залучаю. Впливаю» покликана мовою мистецтва привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та важливості змінювати шкідливі соціальні норми на нові, які заохочують свободу та рівноправність, сприяють побудові ненасильницьких і здорових стосунків в родині.

Ідея згуртувала навколо себе активних мешканок/-ців громади та партнерські організації проєкту, які спільними діями сприяли її реалізації. В рамках ініціативи 15 волонтерок/-ів під керівництвом художниці Наталії Дерлиці відтворили у картинах своє бачення соціальних і гендерних норм, які сприяють подоланню насильства.
Під час відкриття виставки ми розкажемо вам про мистецьку ініціативу та реалізацію інформаційно-просвітницького проєкту по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю».

Для кого: мешканці/-ки громади, в т. ч. молодь, ВПО

Тривалість: 1,5 год.

РЕЄСТРАЦІЯ 

Кількість місць обмежена, дедлайн реєстрації 13 лютого 2023 року до 15:00

Організатори: ГО «СФЕРО» спільно з Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”

З додаткових питань телефонуйте за номером: 096-819-50-35, Ірина Кілимник

Захід підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій події, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.

Схожі новини