Інформаційно-просвітницький проєкт по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю»

Статус проєкту

УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО!

Ціль та Мета Проєкту

Мета проєкту підвищити обізнаність мешканців/-ок громади про проблему домашнього насильства та розпочати процес заміни несправедливих, шкідливих соціальних норм на нові, які заохочують свободу та рівноправність, сприяють побудові ненасильницьких і здорових стосунків в родині, шляхом проведення інформаційно-просвітницької роботи, навчання громади та впровадження спільних ініціатив з партнерами.

Ключові завдання проєкту

  • Запустити процес викорінення шкідливих соціальних норм, які сприяють насильству щодо жінок, та встановленню нових норм, які сприяють подоланню насильства щодо жінок, через створення та розповсюдження 5 відеороликів.
  • Встановити в м. Вінниця 5 «червоних лавок», як символ підвищення обізнаності про явище чоловічого насильства щодо жінок.
  • Провести 5 інформаційних акцій щодо запобігання домашньому насильству, в т.ч. поширити 2 типи буклетів з питань запобігання домашньому насильству, по 10000 шт. кожного.
  • Провести серію навчальних заходів з психологом проєкту з метою надання практичних знань зацікавленим мешканцям/-кам громади щодо того, як можна запобігти домашньому насильству (13 семінарів).
  • Провести зустріч-знайомство з поліцією для жінок з дітьми з метою формування довіри мешканців/-ок до представників поліції та інформування щодо запобігання домашньому насильству.
  • Згуртувати окремих активних членів громади заради впровадження спільної мистецької ініціативи — створення колекції картин «Знаю. Залучаю. Впливаю.», присвячених проблематиці домашнього насильства та соціальним нормам, які заохочують свободу та рівноправність, сприяють побудові ненасильницьких і здорових стосунків в родині, та проведення виставки.

Каталог картин волонтерок/-ів Інформаційно-просвітницький проєкт по запобіганню домашньому насильству «Знаю. Залучаю. Впливаю»

Говоримо про позитивні соціальні норми мовою мистецтв.

Мистецька ініціатива «Знаю. Залучаю. Впливаю» покликана мовою мистецтва привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та важливості змінювати шкідливі соціальні норми на нові, які заохочують свободу та рівноправність, сприяють побудові ненасильницьких і здорових стосунків в родині.

Ідея згуртувала навколо себе активних мешканок/-ців громади та партнерські організації проєкту, які спільними діями сприяли її реалізації. В рамках ініціативи 15 волонтерок/-ів під керівництвом художниці Наталії Дерлиці відтворили у картинах своє бачення соціальних і гендерних норм, які сприяють подоланню насильства.

Каталог картин волонтерок/-ів  –  це результат творчої роботи мисткинь та митців. Він вміщує в себе ідеї, які мовою образів передають позитивні соціальні норми.

Каталог підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому інформаційному продукті, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.

Файли проєкту

НОВИНИ ТА ПОДІЇ ПРОЄКТУ

ВІДЕО ПРОЄКТУ