ГоловнаПодіїОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ МОНІТОРИНГУ СИТУАЦІЇ ЩОДО ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ УКРАЇНА - ПОЛЬЩА ЗАПУЩЕНІ

ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ МОНІТОРИНГУ СИТУАЦІЇ ЩОДО ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ УКРАЇНА – ПОЛЬЩА ЗАПУЩЕНІ

Протягом першої половини вересня п.р. в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, співробітники ГО СФЕРО провели низку досліджень проблематики перетину українського кордону громадянами, а також переміщення через митний кордон товарів, у т. ч. гуманітарної допомоги, а також ініціювали реалізацію  провели низку досліджень, які включали в себе кілька компонентів.

Зокрема, проведено першу фазу опитування пасажирів міжнародних рейсів (цей інструмент буде використовуватись протягом ще трьох наступних місяців), наразі ми аналізуємо отримані результати анкет, отриманих від 21 особи. 

Крім цього, з 11 по 16 вересня п.р. наші фахівці, маючі на меті налагодження співробітництва та оперативного обміну інформацією, встановлювали зв’язки з приватними перевізниками та їх організаціями в Україні, зокрема, відвідавши та провівши відповідні переговори з перевізниками, що локалізовані у м.Вінниця, Хмільницький (додатково – Кам’янець-Подільський), Тернопіль (додатково Збараж), Львів, Міжгірья (Закарпатська область) та Івано-Франківськ.

По-третє, з урахуванням ситуації, що склалась наприкінці серпня – у вересні на пунктах митного контролю та пропуску вантажів на кордоні з Польською республікою, було проведено окреме (розширене) опитування водіїв вантажного транспорту та пасажирів автобусів, що перетинали україно – польський кордон через пункт пропуску Краківець.

Додатковим елементом, що дозволяє спростити отримання оперативної інформації щодо подій та проблем на україно – польському кордоні, стало приєднання ГО СФЕРО до ФБ групи Granica/Кордон PL-UA та постійний моніторинг повідомлень у ній, в т.ч. за темами:  #актуальнінормативи, #увагашахраї та #оголошення.

Проміжні результати вищезазначених робіт та досліджень будуть опубліковані на сайті та у соціальних мережах ГО СФЕРО, а також на ресурсах партнерів проекту. Слідкуйте за новинами проекту на сторінках:

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

За чесну та прозору митницю

European Union in Ukraine

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «СФЕРО» і жодним чином не відображає точку зору “Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій”.

Схожі новини