П’ятниця, 17 Вересня, 2021
ГоловнаПодіїВідбулося громадське обговорення щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької...

Відбулося громадське обговорення щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької митниці

30 березня в рамках проекту «Формування позицій щодо громадський оцінки роботи Вінницької регіональної митниці…» відбулося громадське обговорення результатів прямого інтерв’ювання представників зацікавлених сторін щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької митниці.

Захід проходив в режимі оффлайн/онлайн. До участі у заході були залучені представники митниці, органів влади, громадянського суспільства, науковці, підприємці – учасники ЗЕД та їх об’єднань, загалом – 26 осіб. Тема заходу – обговорення результатів дослідження в рамках зазначеного проекту, що проводилось на протязі січня та лютого цього року. В процесі дослідження було проведено опитування учасників процесів зовнішньо-економічної діяльності (підприємців, митних брокерів, представників митних органів та інших) стосовно їх ставлення до нововведень, що стосуються діяльності митниці.

За результатами публічного обговорення учасники круглого столу отримали колективні напрацювання у вигляді аналізу досліджень та чітких пропозицій щодо подальшого покращення роботи митних органів й дієвості реформ та збільшення впливу громадськості на реформування митних органів.

Дякуємо колективу Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, а особливо пану Андрію Бутіну та пані Оксані Кузяків за створену ініціативу, яка на сьогоднішній день має досить серйозний вплив на процеси митного реформування. Більше того, проведені в рамках цієї ініціативи роботи, що пов’язані з вибірковими дослідженнями та вивченням впливу реформуючих факторів на діяльність митниці, отримали  відзнаку й визнання саме від державних органів, безпосередньо від митниці. Деякі з них опубліковані на офіційному сайті митниці.

Захід проведено в рамках проекту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Схожі новини