ГоловнаПодіїВідбулося громадське обговорення щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької...

Відбулося громадське обговорення щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької митниці

30 березня в рамках проекту «Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю» відбулося громадське обговорення результатів прямого інтерв’ювання представників зацікавлених сторін щодо стану реформування митної галузі на прикладі Вінницької митниці.

Захід проходив в режимі оффлайн/онлайн. До участі у заході були залучені представники митниці, органів влади, громадянського суспільства, науковці, підприємці – учасники ЗЕД та їх об’єднань, загалом – 26 осіб. Тема заходу – обговорення результатів дослідження в рамках зазначеного проекту, що проводилось на протязі січня та лютого цього року. В процесі дослідження було проведено опитування учасників процесів зовнішньо-економічної діяльності (підприємців, митних брокерів, представників митних органів та інших) стосовно їх ставлення до нововведень, що стосуються діяльності митниці.

За результатами публічного обговорення учасники круглого столу отримали колективні напрацювання у вигляді аналізу досліджень та чітких пропозицій щодо подальшого покращення роботи митних органів й дієвості реформ та збільшення впливу громадськості на реформування митних органів.

Дякуємо колективу Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, а особливо пану Андрію Бутіну та пані Оксані Кузяків за створену ініціативу, яка на сьогоднішній день має досить серйозний вплив на процеси митного реформування. Більше того, проведені в рамках цієї ініціативи роботи, що пов’язані з вибірковими дослідженнями та вивченням впливу реформуючих факторів на діяльність митниці, отримали  відзнаку й визнання саме від державних органів, безпосередньо від митниці. Деякі з них опубліковані на офіційному сайті митниці.

Захід проведено в рамках проекту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Схожі новини