ГоловнаНАССРОбережно, шахраї!

Обережно, шахраї!

Звертаємо увагу підприємців на те, що за останніх пару місяців у Вінниці та Вінницькій області почастішали випадки шахрайства, пов’язані з обов’язковим впровадженням НАССР для операторів ринку.


Нагадуємо, що відповідно до вимог законодавства до кінця 2019 року всі оператори ринку, що працюють в сфері виробництва і обігу харчових продуктів, повинні впровадити систему аналізу ризиків та контролю критичних точок НАССР, завдяки чому підвищиться безпека та якість харчових продуктів. Також, законодавство передбачає не тільки обов’язок бізнесу впровадити НАССР, а й зобов’язує інспекторів здійснювати аудит цієї системи. Саме цю необхідність використовують авантюристи, збагачуючись за рахунок наївних підприємців.


Шахраї практикують продаж шаблонних документів без навчання співробітників, без проведення аудитів, а деякі і зовсім продають «Голі» сертифікати. Як правило, ні до чого доброго це не призводить. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не викинути гроші та свій час на вітер, будьте уважні! Перевіряйте отриману інформацію  та пам’ятайте, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Консультації, розробка, комплексне впровадження системи безпеки НАССР та подальший супровід від експертів ГО СФЕРА

Схожі новини